Склад:

діючі речовини: 1 пастилка містить терпінгідрату 2,0 мг, декстрометорфану гідроброміду 2,0 мг, левоментолу 0,75 мг;допоміжні речовини: сахароза, розчин глюкози, натрію гліцирризинат, карамель звичайна (Е150а), барвник жовтий захід (Е110), олія лимонна, олія імбирна, кислота винна, натрію хлорид, метилпарабен (Е218), пропілпарабен (Е216), парафін твердий, магнію стеарат, кальцію карбонат, віск карнаубський, парафін рідкий легкий, тальк.

Лікарська форма:

пастилки

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Гленмарк Фармасьютикалз Лтд

Фармакотерапевтична група:

Комбіновані препарати, що застосовують при кашлі та застудних захворюваннях.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Застосовують в лікуванні неускладненого непродуктивного кашлю, що виникає внаслідок незначного запалення горла та подразнення бронхів при застуді та вдиханні подразливих речовин.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.Протипоказаний пацієнтам, які отримують інгібітори моноаміноксидази (МАО), в тому числі фуразолідон, прокарбазин, селегілін.Препарат протипоказаний хворим із ризиком розвитку дихальної недостатності, хворим із бронхіальною астмою.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Препарат застосовують з обережністю, якщо, на думку лікаря, користь для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

На час прийому препарату слід утриматись від керування транспортом і роботи, що потребує швидкості психомоторних реакцій.

Діти:

Не застосовують дітям віком до 6 років.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим і дітям віком від 12 років: по 2 - 4 пастилок кожні 8 годин, однак не більше 12 пастилок на добу.Для дітей віком від 6 до 12 років – по 1-2 пастилки кожні 8 годин, але не більше 8 пастилок на добу.Пастилки тримають у роті до повного розсмоктування.Якщо протягом 7 днів лікування кашель не припиниться слід звернутися до лікаря.

Передозування:

При передозуванні може розвинутися нервове збудження, сплутаність свідомості та пригнічення дихання, запаморочення, порушення свідомості, зниження артеріального тиску, тахікардія, гіпертонус м’язів, атаксія. Лікування – симптоматичне.Побічна ефекти. При застосуванні препарату Алекс Плюс пастилки від кашлю побічні реакції зустрічаються рідко і включають:алергічні реакції: шкірні висипи, кропив’янка, відчуття свербежу;з боку нервової системи: сонливість, запаморочення;з боку шлунково-кишкового тракту: диспептичні розлади.

Лікарська взаємодія:

Протипоказано застосування препарату з інгібіторами моноаміноксидази, в тому числі з фуразолідоном, прокарбазином, селегіліном. Аміодарон, флуоксетин, хінідин, інгібуючи систему цитохрому Р450, можуть підвищувати концентрацію декстрометорфану в крові. Тютюновий дим може призвести до підвищення секреції залоз при пригніченні кашльового рефлексу.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 0С.

Форма випуску / упаковка:

По 10 пастилок у стрипі по 2 стрипи картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Препарат не застосовують у випадках рецидивуючого або хронічного кашлю.


Внимание: Эта статья опубликована исключительно в ознакомительных целях. Информация не является медицинской рекомендацией и не побуждает к каким-либо действиям. Перед применением любых препаратов или методов лечения обязательно проконсультируйтесь с врачом.

Отказ от ответственности: Все материалы на этом сайте защищены авторскими правами. Перепечатка и использование информации разрешены только с указанием источника. Вся информация носит информационный характер и не является заменой консультации с профессионалами в области медицины. Использование материалов допускается только с соблюдением возрастных ограничений, если таковые предусмотрены.